Par mums

Medusbite.lv ir z/s "Jaunminkiņi" bišu produktu e-veikals. Mūsu sortimentā ietilpst dažādu ziedu un viršu medus, bišu maizepropolisa izstrādājumi un bišu vaska sveces. Visus Medusbites labumus iespējams iegādāties:

  • Medusbite.lv internetveikalā;
  • individuāli sazinoties ar mums info@medusbite.lv vai +371 29170349 (biškopis Almants Štelcs);
  • Cēsīs veikaliņā Ieber.lv (Pļavas iela 13, Cēsis), kā arī interneta veiklā www.ieber.lv.

Ikvienu pirkumu piedāvājam noformēt ar Latvijas Biškopības biedrības izveidotajiem papīra vai plastikāta maisiņiem vai individuāli vienojoties par jūsu pasūtījumam atbilstošāko noformējumu.

Zemnieku saimniecību 1992. gada 18. septembrī dibināja Almants Štelcs. Sākotnēji tā nodarbojās ar piena lopkopību un graudaugu audzēšanu, bet laikam ejot, saimniecība pamazām pārstrukturizējās uz biškopību kā vienu no saimnieciskās darbības veidiem. Saimniecībā ir aptuveni 40 bišu saimes, kas izvietotas saimniecības teritorijā, kā arī, atbilstoši sezonai, tiek vestas ganībās uz tuvākām un tālākām Vidzemes vietām.

Zemnieku saimniecības īpašnieks Almants Štelcs savu saimniecību vada jau vairāk nekā 30 gadus, kas liecina par gadu gaitā izkoptu darba pieredzi biškopības nozarē, vietējā tirgū atpazīstamu zīmolu un savu klientu loku. Skolas laikā īpašnieks ir beidzis Priekuļu Lauksaimniecības tehnikumu, vēlāk arī A. Miža vadītos  divgadīgos biškopības kursus. A.Štelcs ir arī Latvijas Biškopības biedrības biedrs.