Dāvanu komplekts "Īsais rievotais cilindrs, medus un bišu maize"

Dāvanu komplekts "Īsais rievotais cilindrs, medus un bišu maize"

Dāvanu komplekts kartona kastītē ar plastikāta lodziņu. Komplektā ietilpst:

  • 75 grami bišu maizes fasēta stikla burciņā ar metāla vāku.
  • 160 grami medus fasēts stikla burciņā ar metāla vāku.
  • bišu vaska svece "Īsais rievotais cilindrs".

Kastītē pildījumam pievienotas koka garšķiedru skaidas. Pievienotā dāvanu lenta var atšķirties no attēlā redzamās.


Katra bišu vaska svece ir rūpīgs mūsu roku darbs. Degot tās smaržo pēc vaska, medus un propolisa, radot patīkamu un nomierinošu atmosfēru mājās. Mūsu vaska sveces ir izgatavotas no 100% dabiska bišu vaska, tāpēc to krāsa var variēt no koši dzeltenas līdz tumši dzeltenai.


Bišu maize ir ziedputekšņi, bet pārstrādāti. Bišu maizes izejviela ir bišu ievāktie ziedputekšņi, ko tās pārstrādā, konservē un uzglabā šūnās savam uzturam. Vācot putekšņus un veidojot nastiņas, bites tiem pievieno nektārā un siekalās esošos fermentus, kas veicina masas rūgšanu, vienlaikus bagātinot to ar ogļhidrātiem un vitamīniem D,E,K, kuru nav putekšņos. Šādās pārvērtībās veidojas bišu maize, kas gan bites, gan cilvēka organismam ir viegli izmantojama. 

UZMANĪBU! Bišu maize, tāpat kā citi biškopības produkti, var būt alerģiska, tāpēc pirms tā lietošanas konsultējieties ar savu ārstu. Uzglabāt istabas temperatūrā. Glabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.


Medus ir dabiska salda viela, ko ražo bites no augu ziedu nektāra, kā arī no augu dzīvo daļu izsvīduma vai augu sūcēj insektu izdalījumiem, ko bites ievāc, pārveido, sajauc ar savā organismā ražotajiem sekrētiem un novieto šūnās nogatavināšanai. Medus krāsa var būt no bezkrāsainas līdz tumši brūnai vai zaļganbrūnai.

UZMANĪBU! Medus, tāpat kā citi biškopības produkti, var būt alerģisks, tāpēc pirms tā lietošanas konsultējieties ar savu ārstu. Uzglabāt istabas temperatūrā.

Ražots Latvijā, ZS Jaunminkiņi.

14,52 €